Darmowy poradnik – 5 podstawowych zasad pracy makijażysty

W każdym zawodzie spotkamy się z podstawowymi, niepisanymi zasadami savoir – vivre. Nie inaczej jest w zawodzie makijażysty. Pracując z klientkami wykonując makijaż ślubny, lub na inna okazję, musimy nie tylko pokazać się jako profesjonalni wizażyści, ale również zadbać o przyjemną i sympatyczną atmosferę. Każda osoba przebywający w naszym studio makijażu powinna czuć się w nim swobodnie. Wbrew pozorom, samo perfekcyjne wykonanie makijażu nie wystarczy, aby klientka która umówiła się do nas na makijaż po raz pierwszy, wracała do nas za każdym razem, kiedy potrzebuje makijażu na daną okazję.

Adrianna Rajkowska przygotowała dla 5 podstawowych zasad pracy wizażysty, które nie są takie oczywiste 🙂 

W poradniku znajdziesz informacje dotyczące:

  • Czym powinien charakteryzować się wywiad z klientką w trakcie wykonywania usługi makijażu?
  • O czym trzeba pamiętać aby zadbać o komfort makijażowej klientki?
  • Dobór odpowiednich kosmetyków do makijażu.
  • W jaki prosty sposób zabezpieczyć ubranie klientki przed zabrudzeniami w trakcie wykonywania makijażu?
  • Jak zadbać o odpowiednią atmosferę i relację w naszym studio wizażu?

Zapoznaj się z jej darmowym poradnikiem, który stworzyła na podstawie swojego doświadczenia w pracy makijażystki , stając się jedną z najlepszych wizażystek w woj. Podlaskim.

5 podstawowych zasad pracy makijażysty
kurs mkaijażu on-line z Adrianną Rajkowską

Kim jest Adrianna Rajkowska?

“Makijaż to pasja, którą nieprzerwanie rozwijam od 2013 roku. Na co dzień pracuję w Łomży. Doświadczenie wyniesione z licznych warsztatów u znanych i cenionych makijażystek m.in.: Marty Iwańskiej (Doktor Makeup), Ewy Gil, Magdaleny Pieczonki, Kingi Szewczyk (Kolorowe Kredki), dały mi szansę pracować z najlepszymi przy dużych projektach telewizyjnych: „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz na planie teledysków.

Uwielbiam makijaże, które są subtelne, ponadczasowe i podkreślające urodę. Staram się wydobyć w kobiecie to co najlepsze i tego też uczę na moich szkoleniach. Efekt satynowej, rozświetlonej i zdrowej skóry to coś co kocham. Stawiam na look prosto z czerwonego dywanu.”

Jeśli temat Cię zaciekawił - nie czekaj. Wpisz swego maila, abyśmy mogły wysłać na Twój adres darmowe materiały

5 podstawowych zasad pracy makijażysty