Darmowy poradnik “Typy cery oraz ich omówienie” – Paulina Serkowska

Typ cery to określenie stanu oraz rodzaju naszej skóry – jej problemów oraz cech. Dzięki poprawnej analizie będziesz w stanie dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji dla klientek –  z taką misją Paulina Serkowska stworzyła ten krótki poradnik, który jest do pobrania za darmo specjalnie dla Ciebie!

Wypełnij poniższy formularz i pobierz kilkustronicowy poradnik.

W poradniku znajdziesz:

  • Omówienie 5 typów cery.
  • Dokładne omówienie pielęgnacji dostosowane do danego typu cery.

Pobierając poradnik Pauliny dowiesz się podstaw , w jaki sposób rozpoznać dany rodzaj cery oraz dostować do niego odpowiednia pielęgnację. 

Poradnik zostanie wysłany na adres e-mail podany w poniższym  formularzu poniżej. 

Typy cery oraz ich omówienie Paulina Serkowska
szkolenie makijażu z Pauliną Serkowską

Kim jest Paulina Serkowska?

“Jestem makijażystką z Trójmiasta. Swoją przygodę rozpoczęłam około 4 lat temu. Makijaż od zawsze mnie interesował i myślę, że to zainteresowanie wraz z obserwacją i czerpaniem inspiracji od znanych wizażystów przerodziło się w pasję. W pracy cenie sobie przede wszystkim podkreślanie kobiecego piękna. Uwielbiam stonowane, klasyczne makijaże w stylu “Kim Kardashian”. W tym czuję się najlepiej. Każdą urodę jesteśmy w stanie subtelnie podkreślić, tak aby klientka czuła się kobieco. Często słyszę od klientek, że wydobyłam ich piękno i zbudowałam pewność siebie bez przerysowania urody – to w mojej pracy uwielbiam najbardziej. “

Paulina prowadziła zajęcia w Akademii Makijażovvni połączone z wykładem o tematyce:

1.CZĘŚĆ WYKŁADOWA:  Typy cery oraz ich omówienie

2.CZĘŚĆ POKAZOWA:  SOFT GLAM TO KIM KARDASHIAN

Jeśli temat Cię zaciekawił - nie czekaj. Wpisz swojego maila i pobierz darmowy poradnik: "Typy cery, ich omówienie oraz sposoby pielęgnacji"

Szkolenie makijażu z Pauliną Serkowską