"Reklama na FB w branży makijażu - jak ustawić?"

Chciałabyś reklamować swoje usługi beauty za pomocą Facebook Adds?

Bez względu na to czy posiadasz własną działalność już od wielu lat czy dopiero zaczynasz działać w branży makijażu zapewne wiesz jak istotną kwestię pełnią aktualnie social media.

Każda makijażystka powinna posiadać swoje konto na Instagramie czy profil na Facebook’u, gdyż jest to główne źródło pozyskiwania klientów i przekonania ich, że to właśnie Twoje usługi są najlepsze.

Zastanawiałaś się kiedyś w jaki sposób zareklamować swoje usługi przy pomocy Facebook Adds, ale sam widok ustawień Cię przeraża? Jeśli tak, to doskonale trafiłaś!

Mamy dla Ciebie krótkie video, dzięki któremu reklama na FB nie będzie Ci obca, a nawet dowiesz się jak ustawić swoją pierwszą reklamę! 

Poniżej znajduje się link do pobrania materiału.

Inne darmowe materiały związane z marketingiem w branży beauty dostępne są TUTAJ.

reklama na fb w branży makijażu

Po obejrzeniu DARMOWEGO
MINI-KURSU dowiesz się:

  • czym jest menedżer reklam i jakie są jego podstawowe funkcje
  • jak utworzyć skuteczną reklamę na FB
  •  jak wybrać docelową grupę odbiorców reklamy

…. i to wszystko ukierunkowane na BRANŻĘ BEAUTY, w której działam już od 5 lat.

Adriana Marek

Hej! Nazywam się Adriana Marek i jestem właścicielem oraz pomysłodawcą marki Makijażovvnia. Swoje doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności rozpoczynałam tak jak Ty – na własną rękę, ucząc się wszystkiego metodą prób, ale i wielu błędów. Przez ostatnie 5 lat doskonaliłam swoje umiejętności oraz zdobywałam wiedzę nie tylko w działalności w branży beauty, ale również jako pośrednik sprzedając nieruchomości inwestycyjne. Obecnie jestem spełnionym przedsiębiorcą, posiadam pasję, którą tak jak Ty – chcę poświęcać każdą wolną chwilę. Wracając do pracy – dopiero własny projekt dał mi wystarczającą satysfakcję oraz spełnienie zawodowe. Dzisiaj chciałabym się podzielić z Tobą częścią mojej wiedzy, w zakresie obsługi social mediów. Uwierz mi, że godziny spędzone, które właśnie chcę Ci zaoszczędzić, będziesz mogła poświęcić na kształcenie się w dziedzinie swojej największej pasji, jaką jest makijaż. Mam nadzieję, że chociaż trochę przyłożę się do Twojego sukcesu i zaufasz mi pod kątem tego, czym chcę się z Tobą podzielić.

Więcej informacji o działalności Makijażovvni znajdziesz TUTAJ.

Makijażovvnia kurs makijażu sklep dla makijażystów
Reklama na FB w branży makijażu

Zapisz się na darmowy mini-kurs: "Reklama na FB- jak ustawić?"

[hfe_template id='43434']