5 najlepszych topowych akcesoriów do makijażu w roku 2022!

Poznaj najlepsze akcesoria do makijażu roku 2022!

Przy wykonywaniu makijażu kluczową rolę odgrywają kosmetyki – zwłaszcza te dobrej jakości, które sprawiają, że makijaż jest trwały i bez problemu może przetrwać całą imprezową noc. Chyba każda z nas właśnie takie make-up’y ceni sobie najbardziej 🙂

Nie należy zapominać, że istotnie ważne w tej dziedzinie są także akcesoria do makijażu, bez których życie byłoby trudniejsze. Chcesz poznać topową 5 akcesoriów makijażowych, bez których nie można się obyć? Przedstawiamy Ci najlepsze akcesoria makijażowe w roku 2022.

1. KARTA MAKIJAŻU

Przed Tobą próbne makijaże ślubne, czy też szkolenia u znakomitych makijażystów? Karta Makijażu jest doskonałym i pomocnym narzędziem w czasie napiętego sezonu makijażowego!

Jej zadaniem jest przede wszystkim pomoc w trakcie wykonywanego makijażu, czy prowadzonych warsztatów, z których informacje możesz uporządkować i zapisać w jednym miejscu.

Możesz na niej zapisywać najważniejsze kwestie związane z malowaniem, oznaczać produkty, których użyłaś czy nawet wypisywać kosmetyki, które wywołały reakcje alergiczną u klientki.

Jak wygląda  taka kartka z notesu Karty Makijażu? Po lewej stronie znajduje się face chart, natomiast po prawej miejsce na notatki (imię, data makijażu, oczy, brwi, usta itp.). 

CENA: 49,90zł (1 szt.) / 119,90zł (3 szt.) / 199,90zl (5 szt.)

Karta Makijażu Makijażovvnia Face Chart

2. BEZZĄBKOWE SPINKI DO WŁOSÓW

Jeśli podczas wykonywania makijażu przeszkadzają Ci opadające włosy, a nie lubisz używać do tego opasek, ani spinek które psują ułożone już wcześniej włosy to bezząbkowe spinki będą strzałem w dziesiątkę!

Nie posiadają one ząbków, tak jak tradycyjne spinki, dlatego też po ich użyciu na włosach nie pozostaną żadne odkształcenia. Są świetne przy codziennym użytkowaniu, zwłaszcza, gdy np. mamy już wyprostowane włosy, a przed nami do wykonania jeszcze makeup.

CENA: 5,99zł (1 szt.)

Bezząbkowa spinka

3. POJEMNICZNKI NA POMADKĘ/BŁYSZCZYK

Kolejnym makijażowym „must have” są buteleczki z aplikatorem na pomadkę.

Pojemnik można uzupełnić dowolnym błyszczykiem, szminką, balsamem do ust, samodzielnie zrobioną pomadką, korektorem czy kremowymi cieniami do powiek!

Napełniona konkretnym błyszczykiem buteleczka sprawdzi się doskonale zarówno jako gift dla Panny Młodej czy jako mniejszy odpowiednik szminki, która zmieści się nawet w małej torebce!

CENA: 18,99zł (10 szt.)

jednorazowa buteleczka na pomadkę / szminkę makijaż ślubny

4. PALETKA Z RADEŁKIEM DO MIESZANIA KOSMETYKÓW

Paletka do mieszania kosmetyków to totalny klasyk, zawsze w modzie! 

Służy ona do dokładnego i estetycznego mieszania kosmetyków (podkładów, korektorów, pomadek, błyszczyków). Tego typu paletki często posiadają specjalny otwór na palec, aby mieszanie kosmetyków było łatwe, przyjemne i wygodne.

CENA: 24,99zł (1szt.)

paletka do mieszania kosmetyków

5. PIERŚCIEŃ DO MIESZANIA KOSMETYKÓW

Jeżeli zależy Ci na połączeniu kliku odcieni podkładu czy korektora, a nie chcesz używać do tego większej paletki zachęcamy do zaznajomienia się z pierścieniem do mieszania kosmetyków.

Mała paletka pozwala jak najlepiej dobrać kolory podkładu do odcieni cery czy pożądanego efektu.

Akcesorium posiada praktyczny kształt pierścienia, który z łatwością możesz nałożyć na palec. Dzięki niemu będziesz miała paletkę zawsze w zasięgu pędzla, bez potrzeby odkładania go.

CENA: 6,99zł (1szt.)

paletka do mieszania kosmetyków w kształcie pierścienia

Możesz też zerknąć na naszego Instagrama i w wyróżnionych relacjach znaleźć produkty, z których korzystają inne makijażystki.

W jakie akcesoria do makijażu inwestujesz najczęściej? Słyszałaś o przedstawionych akcesoriach czy może któryś z nich to dla Ciebie nowość? Masz swojego faworyta?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *