Kurs makijażu z Pauliną Serkowską „Matte Smokey Cat Eye” | Wrocław (04.04.2022)

Kurs makijażu Matte Smokey Cat Eye z Pauliną Serkowską

Pierwszy kwietniowy poniedziałek tego roku (04.04.2022) minął nam dość aktywnie, a to za sprawą kursu makijażu Matte Smokey Cat Eye prowadzonego przez Paulinę Serkowską we Wrocławiu, które współorganizowałyśmy.

Paulina w ubiegłym roku prowadziła kurs makijażu w Białymstoku podczas Akademii Makijażovvni. Już wtedy jej pozytywna energia i talent zachwyciły zarówno nas, jak i nasze kursantki.

Ta młoda utalentowana makijażystka z Trójmiasta uwielbia stonowane, klasyczne makijaże w stylu Kim Kardashian. Jest ona w stanie podkreślić każdą urodę tak, aby klientka czuła się kobieco – co mogliśmy zobaczyć w ten kwietniowy dzień.

Szkolenie odbyło się stacjonarnie – w studio Anja Piotrowska MAKE UP ACADEMY, a także onlineDzień rozpoczęliśmy o godz. 9.00 pokazem makijażu. Paulina wykonała makijaż od A do Z, wszystko szczegółowo omawiając oraz pokazując swoich aktualnych kosmetycznych ulubieńców.

Podczas pokazu kursantki uczestniczące stacjonarnie, jak i online miały możliwość zadania nurtujących ich pytań prowadzącej, co ochoczo czyniły.

Szczegółowe aspekty poruszone podczas szkolenia makijażu:

– Jak maksymalnie podkreślić kobiecość i zmysłowe spojrzenie Twojej klientki?
– Skóra z efektem Photoshop – nieskazitelna, rozświetlona, a równocześnie idealnie przygotowana pod matowy i ciemny makijaż oka
 Jak wykonturować twarz, aby zrobić jej lifting kilkoma ruchami?
– Jak idealnie przygotować brwi, aby nie zaburzyć proporcji twarzy?
– Jak odpowiednio łączyć ze sobą matowe cienie (aby uniknąć „szarej plamy”) oraz jak je dobrze blendować na powiecie?
 Technika wyciągania kobiecego oka Pauliny

Prowadząca pokazała także jak wykonać dobre, instagramowe zdjęcie, które będzie atrakcyjne dla obserwatora. Pokazała także, które kadry bardziej przyciągają uwagę oraz jak je wykonać.

Po zakończeniu pokazu nastąpił czas podziękowań, wręczenia certyfikatów i giftbagów od partnerów (Vita Liberata, Nova Clear, Ibra, Secret Lashes, Everysponge, Apollca) oraz zrobienia zdjęć.

Kolejną częścią były zajęcia praktyczne. Kursantki miały za zadanie wykonać Matte Smokey Cat Eye pod czujnym okiem Pauliny, która doglądała i pomagała uczestniczkom.

Efekty były zadziwiające, gdyż makijaże wyszły obłędnie.

Dziękujemy każdej z kursantek za udział w kursie makijażu Matte Smokey Cat Eye i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłości. Życzymy Wam wielu sukcesów makijażowych oraz wprowadzania wskazówek Pauliny do swoich makeupów.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jakie szkolenia makijażu organizowałyśmy, koniecznie zerknij do zakładki: Poprzednie wydarzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *