Paletka do makijażu, która pomoże Ci w dokładnym wymieszaniu nawet 4 odcieni podkładu!

Paletka do makijażu, która pomoże Ci w wymieszaniu nawet 4 odcieni podkładu!

Jeśli na co dzień wykonujesz makijaże okolicznościowe na klientkach czy modelkach zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak ciężko jest utrzymać porządek w swoim miejscu pracy. Pewnie znasz to uczucie, kiedy mając wiele klientek- jedna po drugiej- brakuje Ci ładu, a kosmetyki same się gdzieś gubią.

Dobrze jest trzymać porządek na swoim makijażowym blacie, co też zdecydowanie lepiej wygląda w oczach klientki.

Obecnie na rynku jest dostępnych ogrom różnego rodzaju akcesoriów, które znacznie ułatwiają pracę wizażystki. Pewnie wiele z nich stosujesz, ale dzisiaj chciałyśmy Ci przedstawić tylko jeden z nich – paletka do mieszania kosmetyków.

Jest to niezbędne akcesorium oferowane dla kosmetyczek, wizażystek, a także osób, które potrzebują produktu do codziennego użytku.

Zapewne często mieszasz kolory produktów- podkładów, korektorów, pomadek, dlatego jest to mega przydatny produkt! To korzystne narzędzie pracy zwłaszcza przy cerach klientek, przy których ciężko jest dobrać kolor podkładu czy idealnie pasujący odcień szminki.

paletka pierścień do mieszania podkładu

Paletka do makijażu wielokrotnego użytku

Oferowana paletka jest narzędziem uniwersalnym oraz wielokrotnego użytku. Po dokładnym umyciu i dezynfekowaniu możesz ją użyć ponownie. Neutralna barwa akcesorium sprawia, że użyte preparaty będą dobrze się na niej prezentować. Paletka pozwala jak najlepiej dobrać kolory podkładu do odcieni cery czy pożądanego efektu. Twoje klientki z pewnością docenią tak wykonany make-up.

paletka pierścień do mieszania podkładu
paletka do mieszania kosmetyków w kształcie pierścienia
paletka do mieszania kosmetyków w kształcie pierścienia

 

Akcesorium posiada praktyczny kształt z pierścieniem, który z łatwością możesz założyć na palec na czas wykonywania usługi makijażu. Tego typu pierścienie są zazwyczaj regulowane, co pozwala na zaciśnięcie obręczy nawet na małych palcach. Dzięki niemu możesz mieć paletkę zawsze w zasięgu pędzla, bez potrzeby odkładania go.

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy takie mini-paletki z funkcjonalnym pierścieniem. Możesz je znaleźć na górze strony w zakładce „SKLEP”, bądź po prostu kliknąć TUTAJ.

Możesz też zerknąć na naszego Instagrama, gdzie dowiesz się więcej. 


Czy korzystasz z takiej paletki do makijażu w swoim salonie czy może masz inny trick na wymieszanie kilku odcieni podkładów?

Koniecznie daj nam znać!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *