Kurs makijażu z Pauliną Serkowską „Baby Doll Makeup” (23.05.2022)

Kurs makijażu z Pauliną Serkowską Baby Doll Makeup

kurs makijażu online z certyfikatem z Pauliną Serkowską

W poniedziałek – 23.05.2022 Paulina Serkowska poprowadziła szkolnie makijażu online o temacie: Baby Doll Makeup. Był to dzień powrotu do lat 2000, ale w unowocześnionym wydaniu. Naturalne rumieńce, świetlista, delikatna cera, dziewczęcość, subtelność – to wszystko królowało podczas tego pokazu makijażu.


Paulina to młoda, utalentowana makijażystka z Trójmiasta, która swoją przygodę z makijażem rozpoczęła ponad 4 lata temu. Jak sama o sobie pisze: „Makijaż od zawsze mnie interesował i myślę, że to zainteresowanie wraz z obserwacją i czerpaniem inspiracji od znanych wizażystów przerodziło się w pasję. W pracy cenie sobie przede wszystkim podkreślanie kobiecego piękna. Uwielbia ona stonowane, klasyczne makijaże w stylu Kim Kardashian. Jest w stanie podkreślić każdą urodę tak, aby klientka czuła się kobieco – co mogliśmy tego dnia zobaczyć.

Szkolenie rozpoczęło się o godz. 9.00. Paulina skupiła się na perfekcyjnym makijażu skóry z delikatnym naturalnym wykończeniem bez użycia bardzo dużej ilości kosmetyków. Jesteście ciekawe, jakie zagadnienia poruszyła makijażystka? Już Wam piszemy 🙂

  • Perfekcyjny makijaż skóry
  • Delikatne i naturalne wykończenie skóry bez użycia dużej ilości kosmetyków
  • Jak umiejętnie aplikować róż, tak aby jeszcze mocniej wykonturować twarz?
  • Jak rozświetlić skórę, aby nie wyglądała na przetłuszczoną, a piękną i zdrową?
  • Efekt naturalnych brwi, perfekcyjnie wyczesanych na mydełko
  • Technika malowania oka na mokrych produktach
kurs makijażu on-line baby doll makeup paulina serkowska
Kurs makijażu online z certyfikatem Baby Doll Makeup z Pauliną Serkowską

Podczas pokazu kursantki miały możliwość zadawania pytań Paulinie na bieżąco, dzięki czemu żadne pytanie czy wątpliwość nie zostały pominięte. Po takim szkoleniu uczestniczki mogły próbować swoich sił w domu, wykonując Baby Doll Makeup w swojej interpretacji.

Każda kursantka uczestnicząca w szkoleniu otrzymała imienny certyfikat uczestnictwa, listę użytych kosmetyków przez Paulinę w trakcie pokazu oraz kody rabatowe od partnerów: Ibra, NovaClear, Apollca, Allergoff, EverySponge.pl, Secret Lashes.

Dziękujemy Paulinie za przyjazd do Białegostoku i poprowadzenie wyjątkowego szkolenia Baby Doll Makeup, naszej ekipie filmowej Intermedio za transmisję na wysokim poziomie, naszym partnerom wydarzenia, a także każdej z kursantek za cudowne chwile i zaangażowanie podczas LIVE’a <3

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *